Promocja!

Kompas Osobisty

77,00  49,00 

Kategoria:

Kompas osobisty to narzędzie, które służy do codziennej pracy nad swoim wnętrzem i umysłem, by stawać się coraz bardziej świadomym, spójnym i szczęśliwym człowiekiem. KOMPAS OSOBISTY, wydany jest w formie plannera i podzielony jest na 11 tygodniowych etapów, podczas których skupiasz swoją świadomą uwagę na następujących cnotach: WAGA SŁOWA – SPOKÓJ – ŁAD – OSZCZĘDNOŚĆ – SZCZEROŚĆ – PRACOWITOŚĆ – UMIARKOWANE – CZYSTOŚĆ – POKORA – SPRAWIEDLIWOŚĆ – SAMODYSCYPLINA. Znajdziesz w nim wskazówki, w jaki sposób możesz “wytrwać” przy danej cnocie.

Zanim rozpocznie się Twój pierwszy tydzień podróży, Twój kompas wymagać będzie pewnych ustawień. Aby w pełni świadomie przebyć 77 dni wędrówki, określ swoją przestrzeń potencjału. Jeśli świadomie spojrzysz i nazwiesz cechy swojej osobowości, określisz też swoje pasje, uzdolnienia oraz system wartości, to tym bardziej świadomie będziesz wyznaczać swoje codzienne postanowienia. Wówczas, Twoja uwaga będzie nakierowana bezpośrednio na ścieżkę, którą chcesz podążać.
*POSTANOWIENIA to miejsce na zapisanie działań, których się podejmiesz jutro, staraj się zatem planować konkretnie i priorytetowo. *AUTOSUGESTIE, zapisuj i powtarzaj je w myślach, aby wpływać pozytywnie na swoją podświadomość. To pozwoli Ci unosić się na wyższych wibracjach i nabierać pozytywnych, jasnych przekonań.
*OBSERWACJE, czyli wszystkie ważne przemyślenia, pomysły, idee i cenne uwagi, które rodzić się będą każdego dnia.

KOMPAS OSOBISTY nakłania również do praktyki WDZIĘCZNOŚCI, zapisujesz tam wszystko to, za co możesz i za co jesteś już wdzięczny, to pomoże Ci zaobserwować, że wcale nie jest zawsze tak źle, jak to maluje Twój umysł. Nauczysz się dostrzegać wartość w małych rzeczach i odczuwać radość z chwili, która trwa tu i teraz!

Email

Opis

Ilość stron: 188.
Oprawa: twarda.
Format: A6.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompas Osobisty”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *